Izvor: Vesti-online.com, 04.Nov.2015, 00:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pariz: Đoković se zagrevao sa "kariokom"! Sledeći je Simon
Kako to obično biva na startu velikih turnira, Novak Đoković ne igra punom snagom, već dozira koliko mu treba. Tako je bilo i u drugom kolu Mastersa u Parizu. Naš as pobedio je Brazilca Tomasa Belučija - 2:0 (7:5, 6:3).
Posle izjednačenog prvog seta, najbolji teniser današnjice uspeo je da napravi brejk kod rezultata 6:5. I u drugom setu, sličan scenario. Izjednačeno do finiša, a onda jedan dobar gem Srbina >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je bio dovoljan za brejk, u osmom gemu, za sigurnu pobedu na startu turnira u francuskom "Bersiju". U narednom kolu Đoković će igrati sa Žilom Simonom, koji je posle tri seta bio bolji od zemljaka Benoe Pjera - 6:4, 4:6, 6:1.
Srpski teniser je u Parizu trijumfovao 2009, 2013. i 2014. godine. Turnir se igra za nagradni fond od 3,83 miliona evra.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković
Nastavak na Vesti-online.com...











