Izvor: Radio Slobodna Evropa, 10.Avg.2012, 19:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbojkaši Rusije u finalu OI
Odbojkaši Rusije plasirali su se danas u finale turnira na Olimpijskim igrama u Londonu pošto su u polufinalu pobedili Bugarsku sa 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 25:23).
Rusija je do finala došla bez većih problema, jer su u većem delu meča bili dominantna ekipa.
U drugom polufinalu večeras se sastaju Brazil i Italija. Italijani su, pomalo iznenađujuće, ranije izbacili SAD, branioca titule sa prethodnih OI u Pekingu.
Finale i meč za bronzanu medalju na programu su u nedelju.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre, London
Nastavak na Radio Slobodna Evropa...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








