Izvor: Radio 021, 28.Jul.2018, 19:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Košarkaši Srbije poraženi od Kine
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Kine na startu turnira u Kinšanu rezultatom 74:71.
Izabranici Jovice Antonića, koji predvodi srpske košarkaše na ovom turniru umesto selektora Aleksandra Đorđevića, nisu uspeli da se na pravi način suprotstave raspoloženoj selekciji Kine.
U finalnoj deonici srpski košarkaši zaigrali su mnogo bolje. Proradio je šut za tri poena i malo je nedostajalo da dođe do velikog preokreta.
U drugom kolu turnira u Kinašnu reprezentacija Srbije se u nedelju od 10 časova sastaje sa selekcijom Angole.
Autor: RTS
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



















