Novak i Ivo - Moja droga je tenis

Izvor: B92, 25.Jun.2010, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novak i Ivo - "Moja droga je tenis"

Dvojica najboljih tenisera Srbije i Hrvartske, Novak Đoković i Ivo Karlović, snimili su pesmu „Moja droga je tenis" povodom Međunarodnog dana borbe protiv zloupotrebe i nezakonitog prometa droge.

Regionalna humanitarna kompanija „Ambasadori regije protiv droge" predstaviće pesmu u subotu, 26. juna, a Đoković i Karlović snimili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su pesmu u produkciji Davida Vurdelje, poznatijeg kao Baby Dooks. Svi zainteresovani moći će da u subotu 26. juna od 12 časova preuzmu pesmu na web adresi www.ambasadori.org.

Najpoznatiji brendovi regije poput EXIT-a, Papaye, Libertas Film Festivala, MTVa, Baby Dooks Produkcije, kao i javnih ličnosti koje mladi prepoznaju i poštuju udružili su se u zajedničkom slanju poruke protiv konzumiranja droge.

Opširnije na B92 sportskom specijalu Wimbledon 2010.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.