Izvor: Studio B, 29.Okt.2013, 09:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković u Parizu protiv Francuza Erbera
Najbolji srpski teniser Novak Đoković startovaće u Parizu duelom protiv Francuza Pjera-Ugea Erbera, koji je u prvom kolu priredio iznenađenje savladavši favorizovanog zemljaka Benoa Pera u dva seta - 6:2, 6:2.
Malo poznati dvadesetdvogodišnji Erber zauzima 189. mesto na ATP listi, a u glavni žreb turnira plasirao se kroz kvalifikacije.
Đoković, koji je kao drugi nosilac slobodan u prvom >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << kolu, do sada se nije sastajao sa predstojećim rivalom.
Bolji iz sutrašnjeg meča igraće u osmini finala verovatno protiv Amerikanca Džona Iznera, koji čeka pobednika susreta Jarko Nijeminen (Finska) - Mihal Pšisjezni (Poljska).
Đoković deveti put učestvuje na pariskom mastersu, na kojem je trijumfovao 2009, a prošle godine poražen je u drugom kolu od Amerikanca Sema Kverija.
Turnir se igra za ukupan nagradni fond od 2,54 miliona evra.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković, Tenis














