Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo

Izvor: NTV.rs, 28.Nov.2014, 13:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen osumnjičeni za razbojništvo

Policijski službenici Policijske uprave u Nišu uhapsili su S. K. (1995) iz Niša, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo u pokušaju.
Sumnja se da je S. K., na Bulevaru 12. februar u Nišu, oko 18,00 časova, otvorivši vrata suvozača putničkog motornog vozila marke “alfa romeo“, leskovačkih registarskih oznaka i uz pretnju nožem zahtevao novac od oštećenih koji su se nalazili u vozilu. Tom prilikom, oni su uspeli da izađu iz vozila.
Operativnim radom policija je identifikovala osumnjičenog i, uz saglasnost Osnovnog javnog tužilaštva, donela rešenje o zadržavanju u trajanju do 48 časova.
 
Pogledaj vesti o: Alfa Romeo

Nastavak na NTV.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.