Vanzemaljac - Mesijevih 11 godina dominacije! (video)

Izvor: Sportske.net, 16.Feb.2019, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Argentinac načeo Valjadolid za nestvaran podvig.

Fudbaleri Barselone su u 24. kolu španske Primere dočekali Real Valjadolid, nakon 45 minuta igre stekli su prednost od jednog gola.

Mučili su se Katalonci sa povratnikom u najviši rang, ali su u 43. minutu dobili idealnu priliku da povedu, Pike je srušen u kaznenom prostoru rivala, Barsa je dobila penal.

Odgovornost je preuzeo Lionel Mesi, nije pogrešio Argentinac, 1:0 za Barsu.

Tako je Mesi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << došao do svog 30. pogotka u svim takmičenjima ove sezone, 22. u Primeri.

Ne bi to bilo ništa nesvakidašnje, da Argentincu nije 11. put zaredom da u jednoj sezoni postigne 30 ili više golova.

Dakle, 11 sezona zaredom Lionel Mesi je uspevao da trese protivničke mreže u 30 ili više navrata.

Zaista impozantan učinak, kapa dole za jednog od najboljih fudbalera svih vremena.

30 - Lionel Messi has scored 30+ goals  in each of his last 11 seasons for @FCBarcelona in all competitions. Extraterrestrial. pic.twitter.com/abyokCMS2V

— OptaJose (@OptaJose) 16. фебруар 2019.