NASTAVAK POBEDNOSNE SERIJE: Igokea pobedila i Zadar!

Izvor: Kurir, 19.Jan.2020, 20:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Igokee pobedili su večeras na gostujućem terenu Zadar sa 88:81 (15:22, 22:19, 20:23, 31:17) u 16. kolu ABA lige.Igokeu je do trijumfa predvodio Djordje Gagić, koji je postigao 23 poena, dok se u ekipi Zadra istakao Brajon Alen s 19 poena.

ABA - Igokea slavila u Zadru!

Izvor: Sportske.net, 19.Jan.2020

Gost je imao sedam poena prednost pred poslednju četvrtinu, ali nije vredelo...Košarkaši Igokee savladali su Zadar u gostima rezultatom 88:81 u okviru 16. kola regionalne ABA lige...Nakon boljeg početka gostiju, Zadar je sredinom prve četvrtine preuzeo inicijativu i držao vođstvo koje je na poluvremenu...

Igokea u seriji pobeda, Primorska bolja od Krke

Izvor: RTS, 19.Jan.2020

Košarkaši Igokee savladali su u gostima Zadar rezultatom 88:81 u utakmici 16. kola Jadranske lige. . Ekipa iz Laktaša upisala je četvrtu vezanu pobedu...Đorđe Gagić je predvodio goste sa 23 postignuta poena, a dva manje...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.