Izvor: Nezavisne Novine, 27.Dec.2012, 10:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Moskva: Nema rusko-američkog plana za Siriju
MOSKVA - Rusko ministarstvo spoljnih poslova demantovalo je danas postojanje rusko-američkog plana za rješavanje krize u Siriji o kojem su proteklih dana izvještavali mediji u svijetu.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
Ne postoji plan Rusije i SAD za Siriju
Izvor: Akter, 27.Dec.2012
Rusko ministarstvo spoljnih poslova demantovalo je postojanje rusko-američkog plana za rešavanje krize u Siriji o kojem su izveštavali mediji
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




