CENA PRAVA SITNICA Prodaje se MERCEDES iz filma Valter brani Sarajevo

Izvor: medio.rs, 09.Feb.2016, 16:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CENA PRAVA SITNICA Prodaje se MERCEDES iz filma Valter brani Sarajevo

Ovaj klasik je proizveden 1934. godine, preživeo je dva rata i dalje je u voznom stanju

Na bosansko-hercegovačkom sajtu OLX.ba pojavio se jedan više nego zanimljiv automobil koji je na prodaju. U pitanju je “mercedes 170 S” koji je korišćen za snimanje filma “Valter brani Sarajevo”, piše Klik.ba.

Kako se navodi, vlasnik ovog klasika živi u Sarajevo, a automobil je nasledio od oca, u čijem >> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << je bio vlasništvu od Drugog svetskog rata. Ovaj “mercedes” je proizveden 1934. godine.

Preživeo je dva rata i dalje je u voznm stanju. Njegov vlasnik za njega traži 100.000 konvertibilnih maraka, odnosno nešto više od 50 000 evra.

(Telegraf.rs/izvor: Klix.ba)

Nastavak na medio.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.