Uhapšena još jedna osoba zbog napada u Londonu

Izvor: RTS, 12.Jun.2017, 11:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšena još jedna osoba zbog napada u Londonu

Britanska policija je uhapsila 19-godišnjeg muškaraca u istočnom delu Londona zbog sumnje da je povezan sa napadom na Londonskom mostu, u kojem je osam osoba ubijeno, a 50 ranjeno.
Kako se navodi, u nedelju je uhapšen jedan 19-godišnji muškarac.

Agencija Rojters podseća da se šest osoba već nalazi u pritvoru zbog >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << veza sa tim napadom.
Na Londonskom mostu 3. juna trojica napadača su se kombijem zaletela na pešake, a nakon toga su napali prolaznike noževima, dugačkim 30 centimetara, koje su vezali za svoje ručne zglobove.
Napadači su ubijeni u okršaju sa policijom.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.