Izvor: RTS, 05.Avg.2020, 09:18

Mitrović za poštovanje:Svi slave,on teši golmana Brentforda

Srpski napadač Aleksandar Mitrović izazvao je divljenje britanskih ljubitelja fudbala svojim gestom posle finala plej-ofa Čempionšipa, u kome je njegov Fulam sa 2:1 pobedio Brentford posle produžetaka i izborio povratak u Premijer ligu.
Dok su igrači londonske ekipe slavili veliki uspeh, Mitrović je prišao i tešio golmana suparničkog tima, Španca Davida Raju.

Golman Brentforda napravio je veliku grešku u 105. minutu, kada je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << primio neverovatan gol sa više od 30 metara iz slobodnog udarca, koji je izveo Džoj Brajan.
Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije gesta srpskog reprezentativca, uz komentare "Za poštovanje" (Respect).
Mitrović, koji je u igru ušao u 91. minutu, bio je asistent kod drugog gola Brajana u 117. minutu.
Pogledaj vesti o: London