London: Princa Čarlsa uplašio orao Zefir, maskota vojne avijacije (FOTO)

Izvor: Nezavisne Novine, 30.Jul.2015, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

London: Princa Čarlsa uplašio orao Zefir, maskota vojne avijacije (FOTO)

Britanski princ Čarls imao je bliski susret sa Zefirom, orlom kog je vojno vazduhoplovstvo te zemlje proglasilo svojom zvaničnom maskotom.

Zefir nije bio raspoložen za maženje sa Čarlsom.

Prilikom obilaska izložbe cvijeća u Norfolku, princ je želio da dodirne orla, ali se ptici to nije dopalo, pa je pokušala da poleti. Čarls se uplašio i odstupio, a isto je učinila i vojvotkinja Kamila.

"Neću više pokušavati da ga uzmem. Naučio sam lekciju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Držaću se po strani - izjavio je princ nakon susreta sa orlom.

Princ kaže da se ubuduće neće približavati maskoti vojnog vazduhoplovstva

Portparol Klarens hausa, rezidencije princa Čarlsa, rekao je da fotografije izgledaju "dramatičnije nego što je čitav događaj izgledao u stvarnosti".

- Trajalo je svega par sekundi. Nije bilo nikakvih problema. Ovo nije prinčev prvi susret sa Zefirom - istakao je portparol.

(Dailymail.com/Blic.rs)
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.