Izvor: S media, 05.Dec.2012, 08:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Automobil uleteo u trafiku kod "Londona": Dvoje povređeno

U saobraćajnom udesu koji se dogodio na uglu ulica Kneza Miloša i Kralja Milana oko 00.40 časova povređene su dve osobe, izjavila je jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Muškarac star oko 32 godine vozač, zadobio je povrede glave i oba kolena, a drugi muškarac star oko 26 godina, vozač, zadobio je povrede glave i šake. Obojica su prevezeni u Urgentni centar, rekla je Macura.

Kako prenose beogradski elektronski mediji, nesreća >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << se dogodila kada su se sudarila dva automobila u Ulici Kneza Miloša kod raskrsnice sa Ulicom Kralja Milana.

Udes se dogodio kada se jedno od vozila, krećući se niz Ulicu Kneza Miloša, odbilo o drugo i udarilo u trafiku, koja se nalazi ispred "Londona". Drugo vozilo je nastavilo da se kreće i udarilo u obližnji stub. Pretpostavlja se da je uzrok sudara neprilagođena brzina, a povređeni nisu u životnoj opasnosti, prenose mediji.

U saobraćajnom udesu koji se dogodio rano jutros oko 02.25 časova na Hajduk Veljkovom vencu na Savskom vencu mladić star oko 21 godinu, pešak, zadobio je tešku traumu, rekla je Macura.

On je zadobio povrede glave, grudnog koša, stomaka i površinske povrede na više mesta po telu i prevezen je na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, istakla je Macura.

U saobraćajnom udesu koji se dogodio oko 20.45 časova u Ulici Milorada Jovanovića na Čukaričkoj padini tešku traumu zadobio je muškarac star oko 35 godina, pešak, radnik, koga je udario putnički automobil, rekla je Macura.

On je zadobio razderotine glave, iščašenje ramena, oguljotine na ruci i kolenu i u stanju bez svesti prevezen je na odeljenje za reanimaciju Urgentnog centra, objasnila je Macura.

U saobraćajnom udesu koji se dogodio oko 23 časa u Ulici Jurija Gagarina povređene su dve osobe koje su odbile prevoz u bolnicu, navela je Macura.

(Smedia/Tanjug)
Pogledaj vesti o: London

Nastavak na S media...



Povezane vesti

U četiri udesa šest osoba povređeno

Izvor: Blic, 05.Dec.2012

Tokom protekle noći i jutra u Beogradu su se dogodila četiri saobraćajna udesa u kojima je šest osoba povređeno od kojih su dve osobe kao pešaci teže ozleđeni, izjavila je portparol Hitne pomoći dr Nada Macura...U saobraćajnom udesu koji se dogodio rano jutros oko 02.25 časova na Hajduk Veljkovom...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.