Izvor: JUGpress.com, 01.Feb.2025, 23:36

Odbojkaši lako protiv poslednjeplasiranog

LESKOVAC

Odbojkaši Dubočice opravdali su ulogu favorita u duelu sa poslednjeplasiranom ekipom Maldog radnika iz Požarevca. Oni su u utakmici 15. kola Superlige Srbije pobedili sa 3:0 (25/11 25/20 25/19) i tako dodali još tri boda na svoj konto. Rano vođstvo u prvom setu (8:3) leskovački superligaš je samo uvećavao do ubedljivih 25:11. Drugi set takođe nije nudio neka iznenađenja, domaći tim je konstantno održavao prednost od 5-7 poena za konačnih 25:20 i 2:0 u setovima. >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Gosti se nisu naigrali ni u trećem setu, koji je završen sa 25:19.

Za ekipu Dubočice su igrali: Radović 7 osvojenih poena, Tomčić 1, Pantović, Sinđelić, Stevanović 14, Matić, Perić, Bulatović 3, Petrović 1, Maksimović 13, Pešić 5, Stojanović, Oković, Polomac 8.

Nakon 15. kola Dubočica se nalazi na šestom mestu sa osvojenih 26 bodova, uz skor od devet pobeda i šest poraza. U 16. kolu na programu je teško gostovanje, jer se ide na noge ekipi novosadske Vojvodine, lideru na tabeli.(kraj)IS/LJS

I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Leskovac

Nastavak na JUGpress.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.