MUP: Legalizacija oružja do 1. oktobra

Izvor: Press, 02.Jun.2017, 10:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MUP: Legalizacija oružja do 1. oktobra

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da od danas do 1. oktobra ove godine sprovodi zakonsku legalizaciju oružja.
Foto:B92.net
Vlasnici oružja (fizička i pravna lica) mogu da predaju oružje i municiju u najbližoj policijskoj upravi ili policijskoj stanici, bez dokazivanja porekla oružja i municije i neće odgovarati za >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << neovlašćeno nabavljanje i držanje oružja, precizira se u saopštenju.
Tokom ova četiri meseca legalizacije fizička i pravna lica mogu registrovati oružje za koje ne poseduju odobrenje Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.