Izvor: Blic, 20.Avg.2011, 13:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Likovna kolonija u Domu za invalide u Zemunu

Likovna kolonija, koju organizuje Udruženja stanara Doma za odralsla invalidna lica u Zemunu otvorena je danas i trajaće do 26. avgusta.

Na ovogodišnjoj, sedmoj po redu koloniji, učestvuje oko 30 umetnika, prvenstveno osoba s invaliditetom, ali i drugih umetnika iz Beograda, Arandjelovca, Bele Crkve, Kragujevca.

Najavljeno je učešće članova Udruženja likovnih umetnika "Janko Brašić iz Levača”, članova likovne grupe Centralnog doma vojske Srbije, kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i članova uduženja likovnih umetnika Slobodna slikarska komuna Kej.

Inspiraciju za stvaralaštvo učesnici će tražiti u ambijentu Doma za odrasla ivalidna lica na Bežanijskoj Kosi, ali i van njega, jer su za učesnike kolonije organizovani i izleti.
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.