Izvor: OkRadio.rs, 08.Okt.2012, 09:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi napad na policiju kod Dobrosina
U nedelju oko 22,00 časa ponovo je vatrenim oružjem napadnut punkt multietničke policije u selu Dobrosin na administrativnoj liniji sa Kosovom, javio je albanski web portal „Titulli.com“ (Naslovi.com) iz Bujanovca. - Naoružani napadači su ispalili nekoliko rafala na policijski punkt - saopštio je ovaj web portal, ne navodeći podatke da li je u napadu bilo povredjenih ili nastradalih, niti sa koje je strane pucano.
U dežurnoj službi MUP-a Srbije, noćas je potvrdjeno da su „nepoznati napadači otvorili vatru na policijski punkt u selu Dobrosin, ali da u napadu nije bilo povredjenih“.
Policijski punkt u Dobrosinu smešten je oko 100 metara od administrativne...
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Pucano na policiju kod Dobrašina
Izvor: NoviMagazin.rs, 08.Okt.2012
Nepoznati napadači otvorili su vatru na policijski punkt u selu Dobrošin na administrativnoj liniji sa Kosovom, a u napadu nije bilo povređenih.















