Zlato i srebro za novosadske košarkaše

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Jun.2017, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlato i srebro za novosadske košarkaše

Na upravo završenom takmičenju svetske Olimpijade za Mlade "United World Games 2017" u Klagenfuru u Austriji, na kojem su učestvovale i dve košarkaške selekcije grada Novog Sada, u kategoriji U16 dečaci i U16 devojčice je osvojeno prvo mesto za dečake i drugo mesto za devojčice.

Na ovom takmičenju učestvovalo je preko 9.000 takmičara iz celog sveta u najpopularnijim sportovima.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Košarkaški Savez Novi Sad, na čelu sa predsednikom Bolić Zlatkom, već treću godinu za redom učestvuje na ovom takmičenju sa svojim gradskim selekcijama i jedini je predstavnik iz Srbije.

Podršku Košarkaškom Savezu Novi Sad za ovo takmičenje pružili su Grad Novi Sad, Košarkaški Savez Vojvodine i Košarkaški Saveza Srbije.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.