Zdravlje pobedilo Vrbas

Izvor: JUGpress.com, 28.Jan.2019, 17:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LESKOVAC

Košarkaši Zdravlja su u utakmici 15. kola Druge lige Srbije ubedljivo su savladali ekipu Vrbasa sa 89:52 (26:10, 22:12, 13:20, 28:10) i time nastavili borbu za sam vrh tabele. Domaći su od samog početka zaigrali maksimalno angažovano i rezultat se iz minuta uz minut uvećavao. Na poluvreme se otišlo sa 48:22. u nastavku je došlo do blagog opuštanja, te su gosti uspeli da treću četvrtinu dobiju sa sedam poena >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << razlike (13:20), ali je bez obzira na sve bilo jasno da bodovi ostaju u Leskovcu.

Za ekipu Zdravlja su igrali Petković 8, Dojčinović 8 (4 skoka), Stojković 6 (4 skoka), Tešanović 8, Čvorović 9, Jovanović 10 (8 skokova), Ristić 7 (8 asistencija), Gašić 11 (5 skokova, 3 asistencije), Andrejević 8 (4 skoka), Tešović 3 (5 skokova, 4 asistencije), Stojiljković 4 (3 skoka), Ljubenković 7.

Posle 15 odigrani kola košarkaši Zdravlja zauzimaju treće mesto na tabeli sa 25 osvojenih bodova, a sledećeg vikenda igraju u Kragujevcu.