Izvor: Bor030.net, 15.Feb.2017, 22:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otvorene prostorije izbornog štaba Vuka Jeremića u Boru
Prostorije koje će biti “baza” izbornog štaba budućeg predsedničkog kandidata Vuka Jeremića juče su svečano otvorene u Boru.
U novootvorenim prostorijama, koje se na nalaze preko puta zelene pijace u Boru, građani se moći da se upoznaju sa izbornim programom nekadašnjeg predsednika Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.
Jeremić je pre mesec dana započeo kampanju za predstojeće predsedničke izbore u Srbiji. Iako izbori još nisu formirano raspisani, >> Pročitaj celu vest na sajtu Bor030.net << do sada je obišao brojne gradove u zemlji gde je predstavio svoj izborni program.
“Vuk Jeremić ima veliku podršku naroda i uvereni smo da će ući u drugi krug izbora za predsednika Srbije”, prokomentarisala je PR borskog Izbornog štaba Gordana Miletić.
Pogledaj vesti o: Izbori




