Uhapšen napadač na Milorada Komrakova

Izvor: Radio 021, 09.Jul.2015, 13:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen napadač na Milorada Komrakova

Policija je privela osobu koja je sinoć na Banovom brdu u Beogradu pretukla bivšeg glavnog urednika informativnog programa Radio-televizije Srbije Milorada Komrakova.

Komrakov je sinoć napadnut ispred svog stana, a napad je prijavio njegov sin. Povodom napada oglasio se i Komrakov.

"Ne znam ko je osoba koja me je napala, policija će objaviti izveštaj na kraju istrage pa će se sve znati. Otečeno mi je lice i teško pričam. Nisam dobro s obzirom na to da sam i srčani >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << bolesnik. Ne znam koji je motiv napada, za petnaest godina niko me nije fizički napao niti pretio", rekao je Komrakov.

Milorad Komrakov je bio glavni i odgovorni urednik Informativnog programa TV Beograd od 1990. do 2000. godine.

Posle 5. oktobra 2000. godine raspoređen je na nenovinarske poslove u RTS, a odlukom Suda časti isključen je iz Udruženja novinara Srbije u februaru 2001.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.