Izvor: Danas, 02.Nov.2021, 21:46

OPozicijea u CG: Doček Krivokapića poniženje za Crnu Goru

Premijer Zdravko Krivokapić stigao je u Srbiju, a na aerodromu u Beogradu dočekao ga je potpredsednik Vlade, ministar Branislav Nedimović, u farmerkama, bez kravate, što u opoziciji vide kao poniženje, ne za Krivokapića lično, nego za državu koju predstavlja, javlja Radio-televizija Crne Gore.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

Crnogorska opozicija: Doček Krivokapića u Beogradu poniženje za Crnu Goru

Izvor: N1 televizija, 03.Nov.2021, 10:43

Profesor međunarodnih odnosa na Univerzitetu u Bostonu i nekadašnji crnogorski diplomata Vesko Garčević ocenio je da način na koji je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić dočekan u Beogradu potvrđuje nadmeni stav Beograda i da Crna Gora sa Srbijom treba da razgovara samo kao ravnopravan partner.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.