Mladić pretučen nakon pucanja na obezbeđenje

Izvor: Radio 021, 02.Nov.2014, 15:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić pretučen nakon pucanja na obezbeđenje

Obezbeđenje beogradskog kluba na Vračaru teško je povredilo mladića, čiji identitet je za sada nepoznat, a koji je potom završio u Urgentnom centru.

Prema nezvaničnim informacijama, mladić je pokušao da uđe u noćni klub, ali mu obezbeđenje to nije dozvolilo. On je ispalio nekoliko hitaca na redare, ali nikog nije pogodio.

Obezbeđenje ga je potom savladalo i pretuklo.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.