Izgoreo lokal u Kneza Miloša

Izvor: Blic, 06.Feb.2011, 19:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izgoreo lokal u Kneza Miloša

Lokal u kojem je poslovala prodaja tekstilne muške i ženske konfekcije “Gabarden” u Ulici kneza Miloša 54, izgoreo je juče oko 13 sati u požaru. Kako očevidci tvrde, neposredno pre nego što se iz lokala povio gust dim, čula se ekplozija. Vatrogasci su brzo lokalizovali požar i sprečili da se on proširi na ostale lokale.

- Požar je bio dojavljen u oko 13 sati i mi smo za četiri minuta stigli na lice mesta. U gašenju požara učestvovalo je pet vatrogasnih kola >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << i 22 vatrogasca. Brzo smo uspeli da lokalizujemo požar, kako se ne bi proširio i na ostale lokale. Uzrok požara još uvek nije poznat - kaže Dragan Konjević, šef smene Vatrogasno spasilačke brigade Beograda, napominjući da nije bilo povređenih.

Da lokal gori dojavila je prolaznica tvrdeći da je prvo čula eksploziju. Šteta je totalna i sva roba koja se nalazila u lokalu od 60 kvadrata je izgorela. Uzrok još uvek nije poznat, a kako nezvanično saznajemo, najverovatnije je u pitanju instalacija.

- Videla sam gust dim koji izbija iz lokala kad sam krenula da kupim novine u obližnju trafiku. Kad sam prišla bliže, videla sam da je ceo lokal u plamenu. Uplašila sam se da se ne proširti i na ostale lokale koji se nalaze tik uz njega, ali na svu sreću vatrogasci su stigli za samo nekoliko minuta - kaže Gorjana K. (62), koja nije čula eksploziju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.