Izvor: 025info.rs, 16.Apr.2015, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prigrevica ekspres protutnjala Turijom, novi remi Mladosti
21. kolo Bačke zone obeležila je ubedljiva pobeda prigrevačkog Bratstva na gostovanju u Turiji. Prigrevčani su odigrali odličan meč i ubedljivo porazili domaću Mladost rezultatom 4:1.
Furiozan start crveno-belih doneo je već u 22. minutu ubedljivih 4:0. Divjak se dva puta upisao u strelce, dok su jednom mrežu domaćih pogodili Makar i Stojšić.
Mladost je nakon remija u Vrbasu, odigrala identično 1:1 protiv >> Pročitaj celu vest na sajtu 025info.rs << Srbobrana na stadionu kraj Dunava.
"Đavoli" su rano primili gol nakon greške Medića, a nakon toga gosti su imali još jednu stopostotnu šansu koju je ukrotio golman Ićitović.
Mladost je nakon toga konstantno napadala, da bi Medić ubrzo iskupio i postigao sjajan gol. Apatinci su nastavili sa napadima, dok su se gosti opredelili za kontra napade.
Drugo poluvreme počinje sjajnom šansom za goste, ali su Ićitović i Vujin zajedničkim snagama sačuvali svoju mrežu. Mladost je do kraja susreta pokušavala da osvoji sva tri boda, ali udarci Ožegovića i Kolje Jovovića nisu završili iza leđa golmana Srbobrana.
(Tabela preuzeta sa sajta www.srbijasport.net)
*Napomena: Zbog zamene takmičarskih mesta, Bratstvo nastupa pod imenom OFK Odžaci, dok Odžačani igraju u višem rangu umesto Prigrevčana.
U narednom 22. kolu Bačke zone Prigrevčani na dobaćem terenu igraju derbi kola protiv Subotice, dok apatinska Mladost gostuje ekipi Tise iz Adorjana.
Glavni i odgovorni urednik
email: rajko@025info.rs
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove 025info redakcije.










