
Izvor: Pančevac-online.com, 03.Dec.2019, 15:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Održana još jedna radionica iz ekologije
Udruženje za zaštitu i unapređenje životne sredine „U službi prirode Debeljača“ u saradnji sa OŠ „Moša Pijade“ iz ovog mesta održalo je tokom novembra nekoliko radionica za decu iz ekologije.
Poslednjih godina ovo udruženja aktivno radi na realizaciji aktivnosti koje imaju za cilj očuvanje životne sredine. Jedan od koraka koji su preduzeli na putu ka tom cilju jeste i edukovanje dece o tome da se o prirodi treba starati na najbolji način.
U okviru radionice >> Pročitaj celu vest na sajtu Pančevac-online.com << koja je održana za učenike drugog i trećeg razreda 20. novembra deca su dobila zadatak da napišu ekološke poruke sugrađanima, nakon čega su od lišća pravili cvetne slike.
Deca su u okviru radionica imala priliku da prošire svoje znanje, a posebno im se dopao deo sa ispisivanjem poruka u kojim su naglasili da prirodu treba voleti i čuvati, kao i da će to činiti i sami.
Postignutim ciljem radionice bili su zadovoljni i učitelji i predavači.
Nastavak na Pančevac-online.com...