Od 6. avgusta biblioteka ne radi zbog rekonstrukcije

Izvor: KovinEkspres.rs, 01.Avg.2014, 16:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od 6. avgusta biblioteka ne radi zbog rekonstrukcije

Biblioteka “Vuk Karadžić“ Kovin zatvoriće vrata korisnicima svojih usluga u Kovinu, 6.avgusta ove godine zbog izvođenja radova na rekonstrukciji glavne zgrade biblioteke u Kovinu.

Naime, ova ustanova kulture iz opštinskog budžeta dobila je sredstva od kojih će u biblioteci kompletno biti urađeni novi toaleti, od kojih jedan i za korisnike, a renoviraće se i kuhinja i deo prijemnog odeljenja Biblioteke.

Ako sve bude kao što je planirano, sa radovima će se krenuti >> Pročitaj celu vest na sajtu KovinEkspres.rs << krajem iduće nedelje ili početkom naredne i trebalo bi da se završe početkom septembra.

Korisnici bibliotečkih usluga mogu da iznajme veći broj knjiga od uobičajenog, zbog novonastalih okolnosti.

U subotu, 02.08.2014. biblioteka će raditi od 07 do 13 časova, a u ponedeljak i utorak, po uobičajenom radnom vremenu, od 07 do 19 časova.

Nastavak na KovinEkspres.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KovinEkspres.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KovinEkspres.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.