Izvor: KovinEkspres.rs, 23.Dec.2014, 15:21 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nesvakidašnji sajam zanata u “Zmajevoj” školi
Poslednji radni dan prvog polugodišta u kovinskoj „Zmajevoj” školi bio je u znaku velike radionice, u kojoj su svoja umeća pokazati brojne zanatlije: pekari, kuvari, mesari, poslastičari, juveliri, stolari, berberi, frizeri, moleri i muzičari.
Bio je to svojevrsni mali sajam zanata sa ciljem da učenicima pomogne u profesionalnoj orijantaciji i tako na zanimljiv način promovišu zanimanja.
I ovog puta nije izostala saranja sa Srednjom stručnom školom “Vasa Pelagić” >> Pročitaj celu vest na sajtu KovinEkspres.rs << čiji su učenici promovisali zanimanja koja se u njihovoj školi uče, ali i kovinske zanatlije.
Oni su deci pokazali alate koje koriste, govorili im o svojim zanatima, a neki su priredili i degistaciju proizvoda.
Aktivnost vredna pažnje što je potrvdilo i prisustvo brojnih roditelja, posetilaca i prijatelja škole.
Dejan Kreculj
Nastavak na KovinEkspres.rs...









