Izvor: 025info.rs, 22.Okt.2016, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još jedna u nizu - Pobeda KK ,,Dunav

Košarkaši Dunava su ostvarili još jednu ubedljivu pobedu, ali sam početak utakmice je pružao sasvim drugu sliku. Od prvog napada gosti su krenuli silovito i precizno pa je u šestom minutu rezultat na semaforu pokazivao 12:2 za goste. Apatinci su igrali angažovano, atakovali ka košu gostiju, ali lopta kao da nije htela kroz mrežicu. Prva četvrtina je završena vođstvom Jedinstva sa pet koševa razlike (19:14). Od početka druge četvrtine igrači Dunava su sve više "stezali obruč" oko koša gostiju, pa su sredinom ovog dela igra stigli do prvog izjednačenja (21:21). U tim trenutcima je presudila sigurna ruka iskusnog Predraga Šuputa. Apatinci prelaze u vođstvo i do kraja poluvremena razlika se stalno povećavala do konačnih 41:32. U nastavku utakmice sve je bilo u znaku domaćina, ali se mora odati i priznanje košarkašima iz Novog Bečeja, koji iako plasirani pri dnu tabele, ni jednog trenutka nisu igrali podređenu ulogu....

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.