Izvor: VOM.rs, 05.Feb.2025, 14:24
Hapšenje zbog droge na području Bujanovca
Hapšenje zbog droge na području Bujanovca
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Bujanovcu uhapsili su A. D. (1976) i G. K. (1957) iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavlјanje u promet opojnih droga.
Policija je noćas, na području Bujanovca, zaustavila automobil „BMW“ kojim su se prevozili osumnjičeni i pronašla kilogram bilјne materije za koju se sumnja da je marihuana.
Po nalogu dežurnog javnog tužioca Višeg javnog tužilaštva u Vranju, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
Pogledaj vesti o: Vranje
Policija: U okolini Bujanovca uhapšena dva muškarca osumnjlčena za trgovinu drogom
Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Feb.2025
Policija je uhapsila dve muškarca iz okoline Bujanovca u čijem automobilu je pronašla kilogram biljne materije za koju se sumnja da je marihuana, saopštila je danas lokalna policijska uprava.
Hapšenje u Staroj Pazovi zbog nedozvoljenog nošenja oružja
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 06.Feb.2025, 12:20
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Staroj Pazovi uhapsili su M. N. (33), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.






