Đavolski povratak u igru - Mladost pobedila i Vrbas

Izvor: 025info.rs, 16.Sep.2014, 20:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

7 golova i 6 bodova u poslednje dve utakmice, znak su da je samopouzdanje fudbalera Mladosti ponovo na visokom nivou.

Nakon lošeg starta sezone i samo jednog osvojenog boda u prva tri kola prvenstva "đavoli" su odlučili da pokažu apatinskoj fudbalskoj javnosti da ovaj tim poseduje kvalitet za mnogo više.

U nedelju je Mladost na stadionu kraj Dunava u okviru 5. kola Bačke zone savladala ekipu Vrbasa rezultatom 2:0 (1:0).

Prvo poluvreme >> Pročitaj celu vest na sajtu 025info.rs << počelo je odlično za domaće koji posle desetak minuta igre vode golom kapitena Petra Bursaća, a do kraja tog dela meča gosti nisu pošteno ugrozili gol Mladosti.

U drugi deo meča domaći kreću još odlučnije, te kreiraju nekoliko ozbiljnijih napada, ali nažalost bez rezultata. Izabranici trenera Sretena Vilotića dolaze u problem nakon isljučenja Srđana Rapaića. Do kraja susreta gosti preuzimaju inicijativu, ali se Mladost organizovano brani te uspeva da iz polukontre postigne gol i reši pitanje pobednika. Strelac je bio iskusna radilica domaćeg tima Saša Jano.

Za apatinski tim su nastupali Ićitović, Radaković, Rađenović, Vujin, Rapaić, Bursać, Jano, Petar Uzelac, Momčilo Uzelac, Kolja Jovović i Aljosa Jovović. U igru su ušli još Lukić, Basarić i Ožegović.

U narednom kolu koje je na programu u subotu 20. septembra Mladost gostuje u Srbobranu istoimenoj ekipi. Meč počinje u 16 sati.