Izvor: Moto.rs, 07.Maj.2013, 17:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kompanija Ferrari najavila specijalnu verziju LaFerrari modela
Glavni dizajner koji je zadužen za razvoj ovog super automobila, Flavio Manzoni, navodi da će specijalno izdanje biti proizvedeno u ograničenim količinama. Očekuje se da će cena ovog modela iznositi između 3.5 miliona i 6 miliona evra.
Pretpostavka je i da će ovaj super automobil biti nešto lakši u odnosu na standardno izdanje, te će biti težak 1.000 kg, dok je težina standardnog modela 1.255 kg.
foto © worldcarfans.com
Pogledaj vesti o: Ferrari
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











