Farma: Gazdarica i sluga kao rogovi u vreći

Izvor: Poznati.info, 11.Apr.2013, 15:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Farma: Gazdarica i sluga kao rogovi u vreći

Svađa između Vesne Rivas i Ljube se nastavlja. Sada su se posvađale oko kafe, uživajući u međusobnom vređanju. „Pametniji popušta“ ovde ne važi.

Samo što je gazdaraica Ljuba postavila za sluge Vesnu Rivas i Milana Tarota, agonija na „Farmi“ se nastavila.

Vesna i Ljuba su se protekle noći sporečkale oko kafe. Na imanju već danima se štedi kafa, jer je nema. Ljuba je dozvolila da svi piju kafu samo pre podne.

Kada je Vesna >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << Rivas videla da gazdarica pije kafu u kasnim večernjim časovima, napala ju je.

Svađa se završila tako što je vesna zaključila da Ljubi može samo da pomogne Boga, a Ljuba je prokomentarisala da je Vesna bolesna.

Izvor: Blic.rs

Nastavak na Poznati.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.