EVROLIGA: Ljulj MVP, Bogdanović u idealnoj petorci

Izvor: SrbijaDanas.com, 21.Maj.2017, 02:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EVROLIGA: Ljulj MVP, Bogdanović u idealnoj petorci

Dodeljene nagrade.

Serhio Ljulj je proglašen za najkorisnijeg košarkaša Evrolige, dok je Bogdan Bogdanović izabran u najbolju petorku elitnog takmičenja za sezonu koja će se okončati u nedelju uveče. Prošle sezone, za najboljeg je proglašen Nando De Kolo, Francuz iz redova CSKA, a u sezoni 2014/15 takođe je MVP titula otišla u redove igrača Reala, ali u ruke Andresa Noćionija.

Toni Kukoč je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << kao košarkaš Jugoplastike, tj. Popa 84, a potom i Benetona, odnosno Vasilis Spanulis kao igrač Panatinaikosa i Olimpijakosa, i dalje su rekorderi sa tri MVP titule, a više od jedne imaju naš Dejan Bodiroga kao igrač Panatinaikosa i Barselone, odnosno Dimitris Dijamantidis, legenda Panatinaikosa. Od naših košarkaša, za najbolje su proglašavani i Zoran Savić i Predrag Danilović i Žarko Paspalj i Željko Rebrača.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.