Nataša Bekvalac dala izjavu u policiji

Izvor: Tracara.com, 15.Apr.2018, 08:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nataša Bekvalac dala izjavu u policiji

Nataša ne zna šta ju je snašlo. Printscreen Clip.rs Nataša Bekvalac u subotu uveče posetila je policijsku stanicu, gde je dala izjavu o stravičnom napadu koji se dogodio u noći između petka i subote. Pop pevačicu pretukao je suprug Luka Lazukić u njenom domu u Beogradu. Kako piše Blic, Nataša je došla u pratnji advokata, a okupljenim medijima nije želela da daje izjavu, već je samo prošla spuštene glave. U stanici se nije dugo zadržala. Lazukić je nakon celodnevnog skrivanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Tracara.com << priveden u subotu popodne, a advokatski tim pevačice očekuje da mu bude određen pritvor. Prema nezvaničnim informacijama, povrede koje je nasilnik naneo pevačici toliko su bile jake da je dobila potres mozga.

Nastavak na Tracara.com...



Povezane vesti

SAZNAJEMO Luka Lazukić dobio ZABRANU PRILASKA Nataši

Izvor: Blic, 15.Apr.2018

Luka Lazukić je, kako "Blic" saznaje, dobio zabranu prilaska Nataši Bekvalac zbog toga što ju je u noći između petka i subote brutalno pretukao.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Tracara.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Tracara.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.