Izvor: Scandal.rs, 22.Maj.2013, 11:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mama Slavica: Stanija će pobeći od Filipa čim se završi Farma!

Stanijina majka Slavica rekla je za “Blic” da ni ujednom trenutku nije sumnjala da joj je ćerka u drugom stanju kao i da će starleta vrlo brzo završiti vezu sa Filipom. - Priče oko trudnoće su bile gluposti. Bila je kod lekara i samo je primila injekciju zbog iscrpljenosti – kaže Slavica Dobrojević, Stanijina majka. [...]

Nastavak na Scandal.rs...



Povezane vesti

Majka Stanije Dobrojević: Moja ćerka će pobeći od Filipa čim se završi Farma! Priče o trudnoći su gluposti!

Izvor: Svet plus, 22.Maj.2013

Stanijina majka Slavica kaže da ni ujednom trenutku nije posumnjala da joj je ćerka u drugom stanju, kao i da će starleta vrlo brzo završiti vezu sa Filipom.

Nastavak na Svet plus...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Scandal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Scandal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.