Još nije slobodna: Dodatni sati rada za Lindzi Lohan

Izvor: Svet, 26.Feb.2015, 21:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još nije slobodna: Dodatni sati rada za Lindzi Lohan

Mislila da će prevariti sudiju i biti slobodna ali…
Glumici Lindzi Lohan sud u Los Anđelesu naredio je dodatnih 125 sati društveno-korisnog rada nakon spora oko toga da li je odradila sve što joj je bilo dosuđeno.
Lohan ima rok do 28. maja da izvrši sve svoje obaveze iz presude iz 2012. godine zbog saobraćajne nesreće nedaleko Los Anđelesa kada se svojim Poršeom zabila u kamion čistoće a zatim lagala policiji o nesreći.
Ukoliko izvrši te obaveze, 28-godišnjoj >> Pročitaj celu vest na sajtu Svet << glumici uslovna sloboda biće prekvalifikovana u potpunu.
Lohan je prvobitno bila osuđena na 240 sati rada kao i na programe rehabilitacije i psihoterapije. No tužiteljka Teri Vajt je rekla da je Lohan kao rad prijavljivala i susrete s obožavateljima u Londonu.
Lohan je ranije hapšena zbog vožnje pod uticajem alkohola i krađe.
Izvor: RTL
Foto: Sipa

Nastavak na Svet...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.