Farma: Saška Karan ušla na farmi jer živi u nemaštini!

Izvor: Poznati.info, 28.Apr.2013, 16:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Farma: Saška Karan ušla na farmi jer živi u nemaštini!

Saška Karan ušla na farmu iz finansijskih razloga.

Ona već dugo nema nastupe, a samim tim nema ni priliva novca pa je bila primorana da uđe u rijaliti.

Saška Karan dugo je odsustvovala sa muzičke scene zbog porodičnih problema usled bolesti supruga. Novca nije bilo, mogućnosti da se isti zaradi sve manje. Pevačica nije imala finansije ni da snimi nove pesme koje bi je eventualno vratile u žižu. Haljina sa preksinoćne žurke na >> Pročitaj celu vest na sajtu Poznati.info << farmi svedok je tome u kakvoj je folkerka finansijskoj krizi. Ona je na sebi imala crno-belu haljinu koju je nosila sada već davne 2005 godine. Saška je u njoj promovisala svoj poslednji album ”Zore plave” koji je loše prošao kod publike.

- Saška je u taj album koji je izdala pre osam godina uložila mnogo para. Grand nije hteo da ga objavi, pa je u Goldu dobila upola manju reklamu. Finansijski je pukla i povukla se sa scene. Na farmu je ušla jer je muka naterala na to – priča izvor blizak pevačici.

- Jadna ova Saška Karan, bolje da ne pričam kako živi. Zvala sam je u emisije iz sažaljenja jer nema od čega da živi – komentarisala je Vesna Rivas na farmi i time potvrdila priče da je Saška u lošem finansijskom stanju.


Poznati.info
Pogledaj vesti o: Nova godina

Nastavak na Poznati.info...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Poznati.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Poznati.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.