POTERA ZA PARTIZANOM: Minimalac Zvezde u Borči

Izvor: Kurir, 21.Apr.2013, 16:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-beli su do pobede stigli golom Milunovića u 70. minutu

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Borči ekipu BSK-a rezultatom 1:0 u meču 24. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Luka Milunović u 70. minutu.

54. minut - Bez promene rezultata u Borči

49. minut - Zvezda je ušlo ofanzivno u drugih 45 minuta, dok se ekipa iz Borče uglavnom brani.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme
II poluvreme

45. minut - Kraj prvog poluvremena. Posle prvih 45 minuta nije bilo golova

40. minut - Zvezda i dalje ima više od igre, ali bez promene rezultata

34. minut - Milijaš je iz daljine pokušao da iznenadi golmana domaćih, koji je loptu odbio u polje. Lopta je došla do Mudrinskog koji je iskosa šutirao ali nije bilo promene rezultata. Nekoliko desetina sekundi kasnije Mudrinski je ponovo bio u izglednoj prilici, ali ponovo nema gola.

32. minut - Nova prilika za Zvezdu. Lopta je posle dobre akcije napadačkog reda crveno-belih šutirao pored gola BSK-a

22. minut - Zvezda ima loptu više u posedu, ali bez izglednih prilika za gol

15. minut - Velika prilika za Zvezdu. Mudrinski nije najbolje zahvatio loptu glavom i ona je završila pored gola.

6. minut - Milijaš je iz slobodnog udarca iskosa šutirao preko gola

3. minut - Prva dobra akcija Zvezde. Milijaš je iz daljine uputio udarac ka golu BSK-a, ali je njegov udarac zaustavio golman ekipe iz Borče

1. minut - Utakmica je počela