VIDEO SAMO CECA I MILIGRAM MOGU DA NAPUNE UŠĆE: Mili za Kurir obećao veliki spektakl!

Izvor: Kurir, 21.Dec.2015, 15:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VIDEO SAMO CECA I MILIGRAM MOGU DA NAPUNE UŠĆE: Mili za Kurir obećao veliki spektakl!

Želim da u našoj zemlji napravim nešto kvalitetno, poput Gorana Bregovića i Emira Kusturice, i da to prepozna ceo svet, poručuje Aleksandar Milić, frontmen Miligrama.

Aleksandar Milić Mili siguran je u uspeh novog albuma grupe Miligram, koji je od danas u prodaji.

Ipak, najviše se raduje novogodišnjem koncertu koji će održati 29. decembra ispred Narodne skupštine u Beogradu. On je ponosan >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << što će se sva četiri dana, koliko traje program, u glavnom gradu čuti njegove pesme, kako u izvedbi Miligrama, tako i u interpretaciji Željka Joksimovića, Lepe Brene i Cece Ražnatović, koji takođe nastupaju ispred parlamenta.

U intervjuu za Kurir poznati kompozitor dotakao se političke situacije u našoj zemlji, ekspanzije starleta i saradnje s Dadom Topićem, Cecom i ostalim pevačima.

- Saradnja sa Cecom kroz moj jedinstven muzički žanr je jedna od najuspešnijih u našoj muzičkoj istoriji. Odlučio sam se za nju isključivo zbog boje njenog glasa, u kojem sam od početka video veliki potencijal. Po tom ključu biram i ostale izvođače za saradnju. Na novom albumu Tifa i ja lomimo glasove, a oba su nam raspala od svega i svačega. Alenov glas, koji je po mom mišljenju jedini svetski glas kod nas, ukrstio sam sa Dadom Topićem, Stevanom Anđelkovićem, Lanom Jurčević. Ti dueti su na novom albumu i zaista fenomenalno zvuče.

Autor: Ljiljana Stanišić,Foto: Nebojša Mandić

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.