Karleuša optužuje: Ceca i Lukas su ukrali pesmu!

Izvor: NaDlanu.com, 14.Jun.2014, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karleuša optužuje: Ceca i Lukas su ukrali pesmu!

"Pa dobro, još si i dobro prošla... Ova je mogla i auto da ti mazne, ali me čudi Aca "- rekla je.

Naime, nakon što su juče, Ceca i Aca Lukas premijerno otpevali svoju novu pesmu "Ne zanosim se ja", Karleuša je osula paljbu po njima. Gde bi drugo nego na Tviteru.

Istakavši da je pesma "ukradena" Mariji Šerifović i da je Marija to u originalu mnogo bolje otpevala nego njih dvoje, obratila se upravo nekadašnjoj >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << pobednici Eurosonga.

"E, ženska, maznuli ti ovu pesmu... Ali original je brutalan i to je jedino bitno" napisala je Karleuša Šerifovićevoj.

Marija joj je na to samo kratko odgovorila: "Ljudski je praštati", nakon čega se ova opet oglasila:

"Pa dobro, još si i dobro prošla... Ova je mogla i auto da ti mazne, ali me čudi Aca "- dodala je.

Čak je i Marija prokomentarisala da je refren malo pozajmljen od nje.

- Doduše refren je "malo" "greh" al oprosteno - napisala je ona na svom Tviter nalogu.

Nastavak na NaDlanu.com...



Povezane vesti

KARLEUŠA: Ceca i Lukas su pesmu ukrali od Marije Šerifović! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 14.Jun.2014

- Pa dobro, još si dobro prošla.. Ova je mogla i auto da ti mazne! Ali me čudi Aca - napisala je pevačica tokom Tviter prepiske sa Šerifovićkom

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.