Izvor: Kurir, 19.Jan.2016, 11:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
(FOTO, VIDEO) JA JOŠ SPAVAM PO NAVICI: Ceca i njen mlađi dečko nose istu majicu!
Svetlana Ceca Ražnatović (42) već godinu dana je u vezi sa manekenom Aleksandrom Jovovićem (26), a sudeći po fotografijama sa Instagrama, njih dvoje vole iste stvari.
Naime, i Ceca i Aleksandar su objavili slike na kojima se vidi da nose istu majicu. Možda nije reč o istom komadu garderobe, ali to znači da imaju sličan ukus za modu.
Aleksandar ju je nosio dok je bio na Kipru, čak je i njegova >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << glavna fotografija na Instagramu upravo u toj majici.
A photo posted by Aleksandar Jovovic (@aleksandarjovovic) on Mar 4, 2014 at 7:14am PST
Ceca je ovaj komad garderobe nosila u Dubaiju. Baš kao po stihovima Cecinog velikog hita iz 90-ih "Ja još spavam u tvojoj majici".
A photo posted by CECA (@craznatovic_official) on Dec 24, 2015 at 9:42am PST
EPK/Svet
Autor: Foto: Printscreen
(FOTO VIDEO) JA JOS SPAVAM PO NAVICI Ceca i njen mladji decko nose istu majicu
Izvor: medio.rs, 19.Jan.2016
Svetlana Ceca Ražnatović (42) već godinu dana je u vezi sa manekenom Aleksandrom Jovovićem (26), a sudeći po fotografijama sa Instagrama, njih dvoje vole iste stvari.






