Nesavesni borani zatvorili prekidne ventile za grejanje

Izvor: TimockeVesti.net, 16.Okt.2012, 13:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nesavesni borani zatvorili prekidne ventile za grejanje

U ulici Č. Kecmana br.14, nesavesni građani samoinicijativno su zatvorili prekidne ventile a otvorili ventile za pražnjenje mreže zbog čega nije bilo urednog snabdevanja toplotne energije u protekla tri dana, na adresama: Č.Kecmana od broja 14 do 38 i od 13 do 21.
Nakon intervencije ekipe iz toplifikacije i otklanjanja nedostataka, uspostavljen je redovan režim isporuke toplotne energije.

Ovom prilikom JKP "Toplana" Bor >> Pročitaj celu vest na sajtu TimockeVesti.net << apeluje na građane, da ukoliko primete neovlašćena lica da samoinicijativno preduzimaju bilo kakve radnje na priključnim šahtama, podstanicama, kao i drugim objektima sistema daljinskog grejanja, a koja su vlasništvo Toplane, prijave na tel. 426-398, kako se slične situacije ne bi ponovile.

JKP Toplana Bor će preduzeti sve što je u njenoj moći da zbog nesavesnih lica ostali korisnici usluga ne budu oštećeni u isporuci toplotne energije.

Nastavak na TimockeVesti.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TimockeVesti.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TimockeVesti.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.