Aston Martin prikazao model Vulcan na sajmu u Ženevi

Izvor: Moto.rs, 04.Mar.2015, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Aston Martin prikazao model Vulcan na sajmu u Ženevi

Aston Martin Vulcan, model koji je namenjen samo za vožnju po trkačkoj stazi je prikazan premijerno na sajmu automobila u Ženevi. Nazvan kao najintenzivniji i najuzbudljiviji model brenda do dana današnjeg, ovaj model ima atmosferski 7.0L V12 motor snage više od 800ks.

Ova jedinica je uparena sa šestostepenom sekvencijalnom transmisijom pri čemu je karakteriše oslanjanje sa podesivim amortizerima i podsesivim >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << anti roll barovima kao i varijabilnim sistemom kontrole vučne sile i Brembo kočnim sistemom sa trkačkim čeljustima, ugljenično keramičkim diskovima i podesivim anti lock sistemom kočenja. Pored toga, ovaj model ima monokok šasiju od ugljeničnih vlakana, diferencijal ograničenog klizanja. Proizvodnja ovog modela će biti ograničena na 24 jedinice.

foto © Aston Martin

Nastavak na Moto.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.