Na terenu Ana Ivanović i dublovi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Jun.2012, 15:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na terenu Ana Ivanović i dublovi

BEOGRAD -

Četvrtog dana takmičenja na gren slem turiru na Vimbldonu na teren će izaći teniserka Ana Ivanović u singlu, kao i predstavnici Srbije u dublu - Nenad Zimonjić, Jelena Janković i Vesna Dolonc.

Ivanovićeva će igrati na terenu broj tri, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << meč drugog kola, sa Katarinom Bondarenko iz Ukrajine. Meč je drugi na programu i trebalo bi da počne oko 14.00.

Teniserka Srbije Jelena Janković završila je takmičenje u singlu, a pokušaće da popravi utisak u dublu sa Francuskinjom Viržini Rezano. One će na terenu devet igrati meč prvog kola protiv Francuskinja Stefani Forec i Kristine Mladenović. Meč bi trebalo da počne, takođe oko 14.00.

U isto vreme na terenu broj 15 takmičenje počinje Nenad Zimonjić u paru sa Austrijancem Aleksandrom Pejom, a njihovi protivnici biće Australijanci Kris Gucione i Lejton Hjuit.

U večernjem programu na teren će izaći Vesna Dolonc sa Olgom Savčuk iz Ukrajine, koje će u meču prvog kola, četvrtom po redu na terenu 18, pokušati da se suprotstave četvorostrukim šampionkama Vimbldona sestrama Sereni i Venus Vilijams.

Ukupan nagradni fond turnira u Vimbldonu je 16.060.000 funti.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.