Alfa Romeo sedan i SUV potvrđeni za prvi kvartal 2017. godine

Izvor: Moto.rs, 03.Apr.2015, 17:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Alfa Romeo sedan i SUV potvrđeni za prvi kvartal 2017. godine

Alfa Romeo je najavo da će još uvek neimenovani sedan i SUV modeli ove kompanije biti dostupni u prodaji na tržištu severne Amerike u prvom kvartalu 2017. godine. Šef Alfa Romeo North America ogranka Reid Bigland je obelodanio planove da kompanija planira da predstavi novi model srednje veličine 24. juna u Italiji.

Ovaj model bi trebalo da stigne >> Pročitaj celu vest na sajtu Moto.rs << na tržište SAD u prvom kvartlau 2017. godine. Naziv modela D segmenta još uvek nije finaliziran, ali najnovije glasine glasine ukazuju da će Alfa Romeo koristiti naziv Giulia ili numeričku indikaciju. Ova oznaka će biti primenjena na evropsku verziju dok će verzija u SAD da nosi naziv Giulia 1750 ili Giulia 6C pri čemu bi ova oznaka mogla da ukazuje da će model prema američkim specifikacijama da bude dostupan samo sa šestocilindarskim motorima.

foto © Alfa Romeo

Nastavak na Moto.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Moto.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Moto.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.