Izvor: Glas javnosti, 12.Jul.2010, 07:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Štrajkač iz "Iskra metala" izvadio ekser iz ruke
NOVI PAZAR - Štrajkač Halko Društinac, invalid rada iz preduzeća "Iskra metal", izvadio je ekser iz ruke koji je zakovao u petak, ali neće odustati od štrajka.
"Imao sam jake bolove, a rodbina me zamolila da prestanem sa samopovređivanjem. Lekar mi je isprao ranu, ali mi neće zarasti rana na srcu“, rekao je Društinac.
On je istakao da ne odustaje od štrajka , ali vidi da ni posle 117 dana taj štrajk ne daje rezultate kakve je očekivao.
"Danas je ljudima svejedno, radnik živ ili mrtav ne znači ništa“, smatra Društinac.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















