Izvor: Blic, 11.Mar.2013, 01:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zbog njih je čak i naš fudbal lep
Srpski fudbalski klubovi odlučili su da promene svoj imidž, te su odskora na nekim od vodećih pozicija u najvećim klubovima u zemlji žene, i to mlade, lepe i vrlo hrabre da rade u okruženju koje je predominantno muško. Nuša Šenk se modelingom bavi 16 godina, a od februara radi za FK Vojvodinu
Fudbalski klub Vojvodina poslednji je u nizu srpskih timova koji je u svoje redove primio jednu ženu, i to na funkciju PR-a, a u pitanju je slovenačka manekenka Nuša Šenk. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Ukoliko se ovakav trend nastavi, čini se da će verovanje da žene i fudbal nikako ne idu zajedno zauvek pasti u vodu, što će možda rezultirati i nešto drugačijom publikom na tribinama.
Snežana Filipović (Partizan),Sara Ačanski (Hajduk) i Milena Živković (Radnički 1923)
Sara Ačanski je portparolka Hajduka iz Kule. Ova 23-godišnja studentkinja prava obrela se na funkciji PR-a na poziv prijatelja, a fudbal prati od malih nogu.
Milena Živković je zadužena za odnose sa javnošću u Radničkom iz Kragujevca. Profesorka fizičke kulture i sporta nastavila je porodičnu tradiciju rada u sportu. U fudbal je ušla zahvaljujući bratu koji je ranije bio fudbaler, a sada je fudbalski trener.
Još jedna dama među fudbalerima je Snežana Filipović, direktorka marketinga FK Partizan. Veliku pažnju privukla je svojim atraktivnim izgledom i fotografijama u bikiniju koje su preplavile internet čim je imenovana na funkciju direktora marketinga Partizana. Otac joj je bio fudbaler, brat je golman.
Zbog njih je čak i naš fudbal lep
Izvor: medio.rs, 11.Mar.2013
Srpski fudbalski klubovi odlučili su da promene svoj imidž, te su odskora na nekim od vodećih pozicija u najvećim klubovima u zemlji žene, i to mlade, lepe i vrlo hrabre da rade u okruženju koje je predominantno muško.





