Volkov pronašao novi klub! – MaxBet Sport

Izvor: 011vodič.com, 04.Sep.2019, 23:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Volkov pronašao novi klub! – MaxBet Sport

Vladimir Volkov, koji je fudbalsku “ekspanziju” doživeo u Humskoj, na pragu je potpisivanja ugovora sa članom elite u Premijer ligi BiH. Reč je o novom premijeligašu, Borcu iz Banjaluke.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 1,85 na pobedu Izraela protiv Severne Makedonije u kvalifikacijama za EURO 2020.
Bivši levi bek crno-belih bi u četvrtak trebalo da postane član Banjalučana, s obzirom na to da je od kraja >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << prošle sezone slobodan igrač i da ne postoje prepreke za to.
Poslednji klub čiji je dres nosio Volkov je Rad, dok je pre toga igrao za BSK iz Borče, portugalski Portimonense, OFK Beograd, Šerif iz Moldavije, Partizan, belgijski Mehelen, poljski Leh i Radnički iz Niša.
Kladionica MaxBet vam je pripremila novo iznenađenje. Pokrećemo novu mobilnu aplikaciju, koja je već dostupna za Android. Uskoro će moći da se skine i za IOS. Više informacija možete pronaći na sajtu naše kladionice, kao i na Jutjub kanalu.
Igrama u Humskoj nametnuo se i FSS, postojale su priče da bi Volkov mogao da igra za naš nacionalni tim, ali je on kasnije odlučio da se priključi Crnogorcima.
Borac je bio prinuđen da potraži pojačanje, pošto Aleksandra Subića, takođe bivšeg igrača Partizana, čeka duža pauza zbog povrede. Izbor je pao na Vladimira.

The post Volkov pronašao novi klub! – MaxBet Sport appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.

Nastavak na 011vodič.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.